درباره برند کوروش کمپانی

شرکت کوروش پردازان آی سا ( برند تجاری کوروش کمپانی) مجموعه ای ایرانی است که در سال 1397 خورشیدی توسط امیرحسین شریفیان در استان تهران پایه‌گذاری شد. این مجموعه یکی از بزرگترین و به روز ترین مرکز تعمیرات دستگاه های الکترونیکی شامل موبایل، تبلت، لپتاپ، ماشین های اداری و کنسول های بازی در کشور محسوب می‌شود.

که با نیروی انسانی بالغ بر 70 نفر به فعالیت خود در این عرصه مشغول است. خدمات این شرکت شامل سرویس ، تعمیر و فروش انواع دستگاه های الکترونیکی می‌باشد، این شرکت با بهره گیری و تکیه بر دانش تکنسین های مجرب خود و دریافت گواهی های استاندارد بین المللی تعمیرات از شرکت های معتبر و به روز دنیا توانسته گامی بزرگ در عرصه تعمیرات دستگاه الکترونیکی در ایران بردارد.

جهت ثبت درخواست تعمیر موبایل و یا وسیله ای دیگر سفارش خود را ثبت نمایید

پخش ویدیو

ویدیو معرفی مجموعه کوروش کمپانی

یکی از مهم‌ترین دغدغه افراد مختلف هنگام دریافت خدمات تعمیرات موبایل فوری، انجام تعمیرات موبایل با ارائه ضمانت اصلی و استفاده از قطعات اورجینال است. تعمیرکاران حرفه‌ای تیم کورش کمپانی با در نظر گرفتن این نکته مهم و اساسی همواره بر این امر مهم تاکید داشته‌اند و خیال مشتریان را از انجام خدمات با ضمانت و استفاده از قطعات اصلی آسوده ساخته‌اند.
پخش ویدیو

ویدیو معرفی مجموعه کوروش کمپانی

شرکت کوروش پردازان آی سا (برند تجاری کوروش کمپانی) مجموعه ای ایرانی است که در سال 1397 خورشیدی توسط امیرحسین شریفیان در استان تهران پایه‌گذاری شد. این مجموعه یکی از بزرگترین و به روز ترین مرکز تعمیرات دستگاه های الکترونیکی شامل موبایل، تبلت، لپتاپ، ماشین های اداری و کنسول های بازی در کشور محسوب می‌شود
کوروش کمپانی

ما در هر جنبه ای از تعمیرات سخت افزاری فعالیت داریم

1397
سال تأسیس
143
دستگاه های درحال تعمیر
190
همکاران ما
3
شعبه ها
35
اعضای شرکت
15435
دستگاه های تعمیر شده

گالری تصاویر