مقالات

خدمات تعمیر پرینتر HP

خدمات تعمیر پرینتر HP

تعمیرات پرینتر اچ پی، باید در مجهزترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات انجام شود. این مرکز باید در زمینه تعمیر انواع پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان، چندکاره و انواع اسکنر مهارت داشته باشد و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ارائه خدمت نماید. کوروش کمپانی با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات می‌تواند همیشه و هر لحظه در خدمت شما باشد. متخصصین ما به دلیل داشتن مهارت زیاد و گذراندن دوره های متنوع تخصصی در سطح بین الملل، قادر به تعمیر و رفع تمامی اختلالاتی می‌باشند که ممکن است در پرینترهای اچ پی  ایجاد شوند.

خدمات تعمیرات پرینتر اچ پی

کوروش کمپانی خدمات تعمیراتی زیر را برای پرینترهای HP ارائه می دهد:

شارژ کارتریج پرینتر اچ پی

یکی از مراحل مهم در تعمیرات پرینتر اچ پی، مربوط به شارژ کارتریج می باشد. خالی بودن کارتریج نه تنها از چاپ جلوگیری می کند، بلکه ممکن است سایر قسمت های دستگاه را نیز به خطر بیندازد. برای شارژ کارتریج پرینتر HP باید دستگاه را باز کرده و کارتریج را خارج کنید. سپس لازم است فرآیند تمیز کردن سر انجام شود که باید به صورت حرفه ای انجام شود. پس از این، تونر به دستگاه تزریق می شود و کارتریج تخلیه می شود.

در نهایت کارتریج دوباره در دستگاه نصب می شود و دستگاه با چاپ یک برگه تست می شود. اگر مقدار تونر تزریق شده بیشتر از ظرفیت کارتریج باشد، از بین رفتن تونر رخ می دهد و اثرات منفی زیادی بر عملکرد دستگاه می گذارد. همچنین وجود مواد بی کیفیت به شدت مضر است. بنابراین شارژ کارتریج پرینتر اچ پی در نمایندگی مجاز اچ پی به صورت تخصصی و با رعایت نکات ذکر شده انجام می شود.

تعمیر فیدر کاغذ پرینتر اچ پی

یکی دیگر از قسمت های مهم چاپگر که بخشی از فرآیند کار این دستگاه را بر عهده دارد، برش کاغذ می باشد. هر یک از قسمت های بیرونی، میانی و داخلی این قطعه در حرکت ورق در دستگاه تاثیرگذار بوده و خرابی آنها منجر به مشکلاتی در عملکرد کلی چاپگر خواهد شد. مثلاً ممکن است ورق در دستگاه گیر کرده یا مچاله و چروکیده بیرون بیاید.

نکته اینجاست که تعمیر کاغذ برش به مهارت بالایی نیاز دارد. زیرا بروز خطا در این فرآیند می تواند منجر به شکستگی قطعات ذکر شده شود و پس از آن امکان تعمیر کاغذ برش وجود نداشته باشد. شایان ذکر است در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر کاغذ برش چاپگر اچ پی خود می توانید بر مهارت مثال زدنی همکاران ما در نمایندگی تعمیرات چاپگر اچ پی مرکز سخت افزار ایران حساب کنید.

تعویض درام پرینتر اچ پی

تعویض درام پرینتر اچ پی

یکی دیگر از قطعات مهم در تعمیرات پرینتر اچ پی درام است. این قطعه ضمن همکاری با کارتریج، فرآیند چاپ را انجام داده و بار الکتریکی مورد نیاز چاپ را به تونر منتقل می کند. برخی افراد ممکن است ماهیت و نوع عملکرد درام و کارتریج را اشتباه بگیرند. این در حالی است که درام نسبت به کارتریج عمر بیشتری دارد و تقریباً هر 4 یا 5 بار شارژ تونر نیاز به تعویض دارد.

درام تونرهای چیده شده برای چاپ را به کاغذ منتقل می کند و در نتیجه با فشار و حرارت باعث ذوب تونر روی کاغذ می شود. بنابراین خرابی درام منشا مشکلات زیادی در عملکرد کلی دستگاه خواهد بود و نیاز به تعمیر فوری دارد. نکته این است که درام معمولاً قابل تعمیر نیست. تعویض درام چاپگر اچ پی توسط همکاران مجرب ما با استفاده از قطعات اورجینال انجام می شود.

تعمیر برد اصلی چاپگر اچ پی

تعمیرات پرینتر اچ پی و مشکلات عملکردی این دستگاه با تعمیر و تعویض قطعات آن محقق می شود. یکی از قطعات مهمی که در بسیاری از مشکلات چاپگر نقش دارد، برد اصلی است. برد اصلی در این دستگاه نیز مانند سایر محصولات الکترونیکی وظیفه هدایت سایر قطعات را بر عهده دارد. برد اصلی در اثر نوسانات برق و یا دریافت ولتاژ بیش از حد می سوزد و در این حالت سایر قسمت های دستگاه را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

در واقع هنگام سوختن این قطعه، پردازش اطلاعات در چاپگر به درستی انجام نمی شود و در نتیجه فرآیند چاپ با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. بر خلاف بسیاری از قطعات دیگر، تعمیر مین برد چاپگر اچ پی کار سختی نیست و این قطعه به راحتی قابل تعمیر است. البته این در شرایطی است که برد اصلی نسوخته باشد و فقط قطعات آن معیوب باشد.

دیگر خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی

  1. تعمیرات کاغذ کش پرینتر
  2. تعمیرات سخت افزار و نرم افزار پرینتر
  3. نصب درایو مخصوص پرینتر مورد استفاده
  4. تعمیرات کارتریج پرینتر
  5. شارژ کارتریج پرینتر
  6. تعمیرات لیزر پرینتر
  7. تعمیر یونیت های پرینتر
  8. تعمیرات مین برد پرینتر

سخن پایانی

تعمیر پرینتر hp در تهران تنها یکی دیگر از خدمات ارائه شده در کوروش کمپانی است که توسط متخصصین و کارشناسان فنی و با بروز ترین تجهیزات انجام می شود.

مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده تعمیر پرینتر اچ پی خود را به ما سپرده و از تعمیر تخصصی پرینتر hp ما برخوردار شوند. تکنولوژی و تکنیک‌های تعمیر پرینتر اچ پی به سرعت در حال تغییر هستند. ما همیشه خودمان را به روز رسانی می‌کنیم تا بتوانیم از یک رویکرد بسیار حرفه‌ای برای هر شغلی که انجام می‌دهیم، برخوردار باشیم. تمامی خدمات ما اعم از تعمیر پرینتر hp با استانداردهای بسیار بالا انجام شده‌ و بخاطر اعتماد به کارشناسانمان و احترام به انتخاب مشتریان ضمانت پس از تعمیر پرینتر اچ پی ارائه می دهیم تا اعتماد مشتریانمان که برای ما به عنوان هدف اصلی است به دست آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید